Експерти стверджують, що причин для здорожчання живця свині немає

4 мая, 2018

Поступове послаблення цін на свинину було цілком очікуваним після великодніх свят на початку квітня.  Проте у третій декаді місяця темпи здешевлення пришвидшилися, а планові ціни поточного тижня посунулися у бік пониження на 2 грн/кг. На цьому наголошують в Асоціації свинарів України.

Тож більшість м’ясопереробників цього тижня закуповувала м’ясних свиней забійних кондицій по 45-46,5 грн/кг.

Обмеженість пропозиції живця на півдні є вагомою підтримкою для цін, тож місцеві виробники свинини змогли втримати ціни на рівні 47-48 грн/кг. При цьому як у східних областях, так і на заході деякі м’ясопереробники озвучували нижчі за мінімальну вказану межу ціни – 44-44,5 грн/кг.

В якості основної причини для зниження цін закупівлі представники м’ясопереробки наводять значні обсяги пропозиції вигіднішої за ціною імпортної сировини, а також млявість реалізації.

Так, не зважаючи на тривалі вихідні на початку травня, споживча активність посилилася лише епізодично і переважно у великих містах, тоді як більшість операторів не відчули пожвавлення збуту. Водночас роздрібна торгівля не встигла відреагувати на зміну закупівельних цін, тож споживачі не мали можливості скористатися ціновою перевагою.

М’ясопереробники втримуються від прогнозів, проте зазначають, що передумов для підвищення цін закупівлі наразі немає.

Імпорт та послаблений рівень купівельної спроможності населення надалі слугуватимуть суттєвим обмежуючим чинником для висхідної динаміки цін. Тим не менш, більшість поділяє думку, що стабілізація цін закупівлі впродовж тривалого періоду (у травні та влітку) позитивно відобразилася б на роботі всіх операторів.

 

Новости по теме

| | | |