Алкогольні напої можуть принести користь сільському господарству

2 мая, 2018

Навіщо людина вживає алкогольні напої загалом зрозуміло і особливих пояснень  не вимагає. А ось навіщо і чому деякі комахи дуже поважають алкоголь, питання цікаве.

Часто доводилося спостерігати, як на підгнилі ягоди, фрукти, у яких почався інтенсивний процес бродіння, злітаються оси, бджоли, мухи, жуки. Невже, таким чином комахи знімають стрес? Але ж як відомо, етиловий спирт це отрута, яка руйнує організм на клітинному рівні, а клітин у комах не так вже й багато.

І ось нещодавно, вчені з університету Вюрцбурга, Державного університету Огайо та лісового науково — дослідного університету Мюнхена зробили неймовірне відкриття. Вони досліджували роль алкоголю в вирощуванні грибів жуками — короїдами. Виявляється короїди дуже успішні фермери. Всі види цих жуків здатні культивувати гриби. Давно відомо що алкоголь виробляють ослаблені дерева, в більш сильних вміст алкоголю набагато менше. Тому жуки — короїди, орієнтуючись по запаху, розпізнають і колонізують дерева з найбільшим вмістом спирту. Гриби, які виробляють жуки в деревах, які гинуть, служать їм їжею. Тому чим більше етанолу в дереві, тим більш поживною буде середовище для грибів і тим більше жуки отримають їжі. До того ж етанол вирішує ще одну проблему «сільського господарства» короїдів. Оптимальна концентрація при якій грибні плантації жуків успішно розвиваються становить 2%. Якщо концентрація спирту в дереві менша, то грибні плантації захоплюють інші грибки і бактерії. Відповідно від цього страждає урожай. А якщо концентрація етанолу вища, то спирт губить вже самі кормові гриби. Фактично, виходить що етанол це пестицид, який не дає розростися бур’янам. Кожен раз, колонізуючи нове дерево, короїди переносять спори грибів на собі в нове дерево і висаджують їх знову. Ось таке організоване «фермерське господарство» допомагало виживати жукам мільйони років.

За останній час в Україні нашестя жука — короїда знищило сотні тисяч гектарів лісу. Є вже цей жук і на півдні країни. Лісники стверджують, що побороти жука короїда можна вирубкою заражених дерев. Але часто під вирубку хворих рослин знищують здорові ліси. Можливо нові дослідження жуків — короїдів і їх грибних симбіонтів, допоможуть знайти більш ефективний спосіб боротьби з небезпечним шкідником. Одне з найбільш важливих питань: що саме дозволяє жукам і їх грибним плантаціям виживати в цьому « хмільному» середовищі?

А ось відома всім генетикам світу плодова мушка дрозофіла вживати алкоголь починає вже з дитинства. Личинки цих мушок не ростуть без зброджених  фруктів. Виходить, що алкоголь їм корисний для здоров’я. Але коли вчені більш детально почали вивчати вплив алкоголю на дрозофіл, то з’ясували, що найбільший відсоток алкоголіків серед мушок зустрічається там, де популяцію личинок дрозофіли атакують паразитичні оси з роду Лептопілін. Ці оси відкладають свої яйця в тіло  личинок. В результаті мушка гине. Якщо ж личинка постійно прикладається до алкоголю, то оси значно менше зацікавлені в них, як у потенційних інкубаторах. В результаті подальшої серії дослідів по збільшенню дози спирту, що поглинається личинкою, алкоголь виявився смертельним не для господаря — мушки, а для паразита — оси. Яйця, які потрапляли в хмільну личинку, виявлялися заспиртованими на стадії яйця. В результаті виходить що дрозофіла використовує етанол і як ліки. Річард Ексел і його колеги вивчили функції генів, що відповідають за сприйняття смаку у плодової мушки. Також вчені з’ясували, що дрозофіли стають залежними від алкоголю. В експерименті, що провели американські дослідники, розведений водою спирт дрозофіли поглинають краще ніж воду. Через чотири доби такого харчування у спирт додали хинин, який мушки уникають. Але це не завадило дрозофілам поглинати спирт з такою ж силою. На думку дослідників, подальше вивчення білків, що відповідають за розпізнавання смаку і запаху у дрозофіли, може привести до революції в сільському господарстві: можна буде створювати екологічно чисті препарати, здатні зробити сільськогосподарські культури несмачними або з поганим запахом для комах-шкідників. Додавання у спиртові розчини шкідливих речовин для дрозофіл може допомогти винайти більш ефективні методи боротьби з цією комахою.

Не залишилися поза увагою науковців і ті, кому людство зобов’язане появою першого спиртного напою — медовухи. Як з’ясувалося, у бджіл і людей ефект від прийняття спиртного абсолютно ідентичний. Повне помутніння свідомості, порушення координації руху і як підсумок, сон на спині лапками вгору. На ранок похмільний синдром, а на півдорозі до мети бджоли просто забували куди і навіщо вони летіли. Подальші дослідження показали, що деякі види рослин спеціально виділяють невелику дозу етанолу для залучення бджіл. Можливо. вивчивши таку особливість у бджіл і рослин, можна використовувати її і в сільському господарстві для залучення більшої кількості запилювачів. Також більше ніж виноград пиво люблять оси і мухи. Вчені вважають, що в пиві комах приваблює гліцерин. В якості побічного продукту бродіння пиво завжди містить гліцерин, який не леткий, і тому вважається складовою частиною екстракту. Кількість гліцерину в пиві становить 0,2-0,3%. Знання такої особливості може допомогти, наприклад, в створенні більш ефективної пастки для таких комах.

Справедливості заради слід зазначити, що шкідливим алкоголь роблять самі люди, не в міру його вживаючи. Як і будь-яка отрута, спиртовмісна рідина може принести певну користь сільському господарству, якщо правильно її застосовувати. І комахи тому зайве підтвердження.

 

Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | | |