Землевпорядники Миколаївщини готують до передачі ОТГ 124 тисячі га землі

2 мая, 2018

Майже 124 тисячі гектарів землі готують землевпорядники Миколаївщини до передачі об’єднаним територіальним громадам. Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

У Миколаївській області, відповідно до прийнятого Урядом розпорядження, розпочався процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

На сьогодні на землях Миколаївщини утворено 28 об’єднаних територіальних громад. Вони уклали з Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області меморандуми про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі сільгоспземель державної власності у комунальну. Майже 124 тисячі гектарів землі готують землевпорядники Миколаївської області до передачі об’єднаним територіальним громадам.

Крім цього, розроблено план-графік передачі земель об’єднаним територіальним громадам на території Миколаївської області.

Нагадаємо, на думку доктора економічних наук, заступника голови ради Асоціації «Земельна спілка України» Андрія Мартина, держгеокадастр передає громадам у комунальну власність переважно ті ділянки, які він вже передав в оренду.

Новости по теме

| | | |