Молочне господарство Херсонщини встановило сонячні батареї на корівниках

2 мая, 2018

Господарство ТОВ «ТД “Долинскоє”» вже опановувало альтернативні джерела електроенергії. Так, 22 травня в рамках Національного Дня Ферми відбудеться презентація нещодавно встановлених сонячних батарей на території, за допомогою яких підприємство заощаджуватиме значні суми на електроенергії, при цьому не завдаючи шкоди екології. Повідомляє «Асоціація виробників молока».

Питання екології завжди актуальне та доречне, особливо якщо говорити про сільськогосподарську сферу. Для унеможливлення нанесення шкоди навколишньому середовищу, варто мислити прогресивно. Саме так і робить директор ТОВ «ТД “Долинскоє”» Володимир Хвостов.

На Херсонщині, де знаходиться ТОВ «ТД “Долинскоє”» переважно сонячно та спекотно. Це в свою чергу і спонукало Володимира Вікторовича запровадити на господарстві альтернативні джерела електроенергії, які залежні від сонця.

«На сьогодні можна виокремити найбільше наше досягнення — запустили власну електростанцію. Сонячні батареї встановили на дахах корівників. Це дуже зручно, оскільки не довелось створювати додаткових об’єктів для встановлення батарей. Нині маємо дві сонячних підстанції потужністю 2 мегавата», – з гордістю розповідає Володимир Хвостов.

Новости по теме

| | | | |