Неподалік від Очакова було виявлено факт браконьєрства

1 мая, 2018

Вночі 29 квітня, військовослужбовці відділу «Очаків» спільно з патрулем Миколаївського територіального відділу Держрибоохорони неподалік від Очакова на узбережжі Дніпро-Бузького лиману виявили громадянина України, який на гумовому човні забороненими знаряддями лову здійснював незаконний вилов водних живих ресурсів.

Зазначимо, що в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон – 2018» військовослужбовці Херсонського прикордонного загону спільно з іншими правоохоронними органами здійснюють активні заходи з метою зниження рівня протиправної діяльності на державному кордоні в прикордонних районах та областях.

Таким чином, за допомогою 6 месинових сіток, загальною довжиною понад 200 метрів, громадянин виловив 46 рибин серед яких карасі, бички, пузанки та осетр, чим завдав збитків державі на 49 тисяч 530 гривень. За фактом виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого ст. 249 ККУ «Незаконне заняття рибним, звіриним та іншим водним, добувним промислом» прикордонники повідомили співробітників Національної поліції та передали браконьєра правоохоронцям.

Новости по теме

| | |