Держпродспоживслужба та Держенергоефективності підписали Меморандум про партнерство

30 апреля, 2018

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України підписали Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель державних установ. Документ був підписаний Керівниками Держпродспоживслужби Володимиром Лапою та Держенергоефективності Сергієм Савчуком у рамках IV Форуму енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад», який проходив 27 квітня у Києві. Участь у церемонії обміну Меморандумами взяв начальник Управління економічної діяльності Михайло Лемак.

Метою партнерства є об’єднання та координація зусиль сторін щодо оптимальної організації здійснення енергоефективних заходів та підвищення енергоефективності у будівлях державних установ шляхом укладання енергосервісних договорів, що дозволить досягнути показників комфорту у приміщеннях, не збільшуючи видатки з бюджету.

Результатом виконання Меморандуму стане скорочення обсягів споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг у будівлях Держпродспоживслужби. Це стане можливим завдяки запровадженню механізму енергосервісу відповідно до законів України «Про затвердження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» від 09.04.2015 №327-VIII (зі змінами) та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» від 09.04.2015 №328-VIII (зі змінами).

Новости по теме

| | | | | | |