На Миколаївщині більше 70 наїзників півдня України зібрались на триденних кінних змаганнях

26 апреля, 2018

Сьогодні, 26 квітня, на території Миколаївської кінно-спортивної бази, філії «Південного Племконецентра» державного підприємства «Конярство України» розпочався триденний чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту.

Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту проводиться з 1991 року. Традиційно вихованці кінно-спортивної школи демонструють свої вміння у верховій їзді.

Як зазначив директор філії «Південний Племконецентр» ДП «Конярство України» Андрій Добровольський, в турнірі приймуть участь спортсмени не лише Миколаївської області, які навчаться в КДЮСШ облради «Колос», а також гості із Херсонщини (Цюрюпінськ) та Одеси.

Всього в змаганнях візьмуть участь більше 70 учасників віком від 10 до 21 року і старше.

Директор філії «Південний Племконецентр» ДП «Конярство України» Андрій Добровольський

«Це традиційний для нашої області чемпіонат з кінного спорту. Щороку наша база перетворюється на відкритий майданчик для демонстрації боротьби і в той же час краси цього виду спорту. Кінний спорт — це ціле мистецтво, наповнене благородством і творінням. Сьогодні наше завдання, як керівництва цієї бази, покращувати умови утримання коней і з кожним роком підвищувати рівень проведення подібних чемпіонатів. Ми бачимо потенціал розвитку і будемо працювати на перспективу, як би складно не доводилося », — зазначив директор кінного центру.

В перший день змагались наймолодші спортсмени в двох видах верхової їзди –  виїздка та конкур. Верхи на коні наїзники долали перешкоди висотою 90 см та 1 м. А вже в суботу, на закритті чемпіонату, висота перешкод буде становити 1-1,15 м для найдосвідченіших спортсменів. Головним спонсором змагань виступив генеральний директор групи компаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін.

«Наш кінний центр вирощує спортивних коней і передає дітям вже готового навченого коня для того, щоб вони навчалися по віковим групам. Нам дуже важко. Та дуже вагома підтримка депутата обласної ради Юрія Кормишкіна, з яким легко працювати на перспективу. Щоб утримувати коней треба заготовити корми. Для того щоб заготувати корми треба техніка, якої в нас не має. До техніки треба насіння, треба мінеральні добрива і т.д. Ці спільні питання ми вирішуємо, погоджуємо і завдяки цьому всі коні у нас в задовільному і доброму стані. Тобто ми все робимо для того, щоб нагодувати», – розказує Добровольський.

Наступні змагання будуть проводитись вже восени. Та на думку Добровольського в перспективі треба відкривати нові перспективи перед миколаївськими спортсменами задля розвитку кінного спорту в області.

«Ми не маємо ресурсу для того, щоб забезпечити транспортування коней в інші міста на змагання затвердженими Федерацією кінного спорту України. Тому ми зараз обговорюємо питання збільшення внутрішніх змагань, які будуть акумулювати максимум потенціалу спортсмена і робити навантаження для коней. Таким чином ми будемо тренуватись і змагатись між собою. А вже найсильніші, які покажуть найкращі результати будуть фінансуватись на змагання в інші міста України», – ділиться керівник підприємства.

В суботу, на закритті турніру, глядачів очікує танець коней під музику, що також входить в програму турніру, та нагородження призерів грамотами, кубком Зозулі та грошовими подарунками, які поки що тримаються в секреті та повідомлять лише в останній день змагань. Аби до останнього зберегти інтригу та розігріти інтерес спортсменів.

Новости по теме

| | | | | | | |