«Нерест»: на Миколаївщині поліція затримала чотирьох браконьєрів з уловом на 2 тисячі гривень

25 апреля, 2018

У акваторії Дніпро-Бузького лиману, річок Інгул та Південний Буг поліцейські виявили браконьєрів з сітками та рибою.Кожного з чотирьох рибалок, які у незаконний спосіб здійснювали ловлю риби, притягнуто до адміністративної відповідальності, а виявлені заборонені знаряддя лову та рибу вилучено у встановленому порядку. Про це повідомив відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Під час патрулювання поліцейські групи підтримки публічного порядку на воді ГУНП в Миколаївській області у рамках оперативно-профілактичного відпрацювання «Нерест» поблизу Аляудського мосту в м. Миколаїв виявили чоловіка, який за допомогою незаконного знаряддя ловив рибу в річці Інгул. У акваторії Дніпро-Бузького лиману, поблизу с. Лупарево Вітовського району, поліцейський водний патруль виявив двох чоловіків, які, використовуючи сітку, ловили рибу. А в акваторії річки Південний Буг, біля с. Галицинове Вітовського району, поліцейські затримали ще одного рибалку, який ловив рибу у незаконний спосіб.

Загалом збитки, нанесені водним біоресурсам браконьєрами, склали 2000 грн.

На місце виявлення кожного правопорушення правоохоронці викликали представників Управління державного агентства рибного господарства в Миколаївській області, які притягли браконьєрів до адміністративної відповідальності, а виявлені заборонені знаряддя лову та рибу вилучили у встановленному порядку.

Нагадаємо, що з 1 квітня в Україні з початком нересту вступила в силу щорічна заборона на вилов риби «Нерест 2018». Терміни заборони в різних регіонах і областях можуть відрізнятися в залежності від погодних умов, проте в основному сезонний нерестовий період триває з 1 квітня по 9 червня.

Новости по теме

| | | | | |