На Баштанському сирзаводі в 2018 році планують запустити нову лінію

24 апреля, 2018

Група компаній «Молочний альянс» в 2018 році попередньо планує збільшити інвестиції в розвиток більш ніж на 20% в порівнянні з минулим роком — до 148 млн грн. Так, на Баштанському сирзаводі планується запустити нову лінію, а на Яготинському маслозаводі і заводі з виробництва продукції ТМ «Яготинське для дітей» в розширити потужності. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Молочний альянс» створено в червні 2006 року, як холдингову компанія зі статутним капіталом 23,5 млн грн і балансом. На 99,9% складається з довгострокових фінансових інвестицій. «Молочний альянс» об’єднує Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Тростянецький, Новоархангельський і Згурівський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, Яготинський маслозавод, «Варвамаслосирзавод» і збутові підприємства «Еталонмолпродукт» і торговий дім «Еталон». Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під ТМ «Пирятин», «Славія», «Яготинське» і «Яготинське для дітей», «Здорово!», «Злато край» та ін.

«У минулому році ми витратили 122 млн грн на капітальні інвестиції, на розвиток наших підприємств. У цьому році попередньо запланували 148 млн грн, але бачу, що ми витратимо близько 170 млн грн. Ми ще жодного разу не вкладалися в план капінвестицій, так як апетит приходить під час їжі «, – повідомив голова наглядової ради ГК Сергій Вовченко.

Загальні капітальні інвестиції групи з 2012 року склали 485 млн грн. За словами голови ради, у другій половині 2018 року на Баштанському сирзаводі планується запустити нову лінію.

«На замовлення арабських країн ми почали робити моцарелу, яка підлягає глибокому заморожуванню, в блоках для їх піцерій, а тепер вони попросили ще і тертий заморожений сир і моцарелу. Це обладнання – нарізка і шокова заморозка – буде коштувати близько EUR 700 тис. Ми вже замовили обладнання, воно для нас виготовляється за індивідуальним замовленням «, – зазначив Вовченко.

Голова ради вказав, що на Яготинському маслозаводі і заводі з виробництва продукції ТМ «Яготинське для дітей» в планах розширити потужності.

«У цьому році в Яготині завершуємо проект по високотехнологічному складу. Будівельну частину зробили до нового року, зараз обладнаємо його засобами автоматизації процесів, складування і відвантаження, мова йде про логістичні процеси. Це багатомільйонні інвестиції. На Яготині в цьому році встановимо нову холодильну камеру для масла «, – сказав Вовченко.

Він повідомив, що на 30% планують збільшити площу заводу «Яготинське для дітей» (смт. Згурівка, Київська обл.).

«Ми збільшуємо площу заводу, перш за все, для поліпшення логістики. Мають намір встановити ще одну ультрафільтраційну установку і додаткову фасувальну лінію для «ложкових йогуртів», на якій ми зможемо виробляти до восьми тонн продукції на добу. Технічна потужність зросте на 15%», – додав Вовченко.

Голова ради уточнив, що даний проект група має намір завершити в ІІІ кварталі поточного року.

«Ми припинили випускати молоко в скляних пляшках, воно дороге у виробництві, і замість цього запустили в минулому році ще одну пакувальну лінію – тепер у нас є молоко і вершки по 200 грам. В цьому році ми ставимо нову лінію, яку замовили в Ізраїлі, під ТМ «Хопс», під «ложкові йогурти» і десерти. Вона обійдеться нам в $ 1 млн з монтажем», – зазначив він.

Новости по теме

| | |