На Миколаївщині поліція і рибоохорона вилучили 174 браконьєрських знаряддя для ловлі раків

24 апреля, 2018

У Миколаївській області поліцейські групи підтримки публічного порядку на воді ГУНП в Миколаївській області разом із працівниками Управління державного агентства рибного господарства в Миколаївській області упродовж вихідних днів відпрацьовували водний басейн річки Південний Буг у на новоодеському напрямку. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Миколаївській області.

Поблизу села Гурївка Новоодеського району правоохоронці виявили та вилучили 167 браконьєрських знарядь для вилову раків. А в акваторії села Ковалівка Миколаївського району – 6 незаконних риболовних сіток, у яких перебувало 20 особин карася, та 7 браконьєрських знарядь для вилову раків.

За кожним фактом вилучення браконьєрських снастей представниками Управління державного агентства рибного господарства в Миколаївській області складені відповідні акти.

Незаконні знаряддя для вилову риби та раків разом із уловом поліцейські передали працівникам Управління державного агентства рибного господарства для подальшого знищення та реалізації відповідно.

Новости по теме

|