Стало відомо, в яких областях України надається держпідтримка на розвиток органічного ринку

23 апреля, 2018

Презентовано карту регіональної підтримки розвитку вітчизняного органічного ринку з даними оперативного моніторингу станом на 01 грудня 2017 року, отриманими від обласних адміністрацій. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева

«Коли Вам дехто буде говорити, що в Україні виробництво органічної сільськогосподарської продукції взагалі не підтримується державою, показуйте цю карту регіональної підтримки розвитку органічного виробництва і ринку в нашій країні», – написала вона.

В свою чергу, радник голови МВС Арсена Авакова Михайло Апостол прокоментував розвиток органічного ринку в Україні.

«Намагатися і підтримувати – це різні речі. В чому полягає підтримка? А якщо і будемо щось підтримувати, продукція ітиме на експорт, то дотуватимемо інші країни. Oльга Трофімцева, знаю, у Вас є напрацювання щодо державної програми застосування органічної продукції в Україні, але як це на практиці зробити, поки не відомо. А залишити це фінансування областям – це не реально», – вважає політик.

Зазначимо, що серед південних областей вагома підтримка органічного виробництва в рамках обласних/районних програм розвитку агропромислового комплексу існує лише в Одеській області.

Нагадаємо, раніше в коментарі виданню «АгроЮг» Ольга Трофімцева зазначила, що не хотіла б, щоб в Україні драйвером розвитку органічного сільського господарства були дотації від держави.

Новости по теме

| | | | |