«НІБУЛОН» транспортував Південним Бугом перший мільйон тонн вантажів

23 апреля, 2018

Компанія «НІБУЛОН» транспортувала Південним Бугом перший мільйон тонн вантажів. Загалом у найближчі 2–3 роки компанія планує транспортувати 4 млн тонн сільгосппродукції Дніпром та 1 мільйон тонн Південним Бугом за рік. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Дана подія має історичне значення не лише для Миколаївської області, але й для України в цілому. Адже потенціал Південного Бугу, який є найбільшою водною артерією півдня України і другою за величиною річкою в Україні після Дніпра, має величезне значення для економіки всієї країни. Той факт є реальним та показовим прикладом того, що саме потрібно робити, щоб відродити українські водні шляхи, як повноцінні транспортні артерії.

«Після 25-ти років занепаду цієї річки навряд чи хтось зміг би повірити в те, що «НІБУЛОН» самотужки відновить судноплавство і вже за першій рік транспортує Південним Бугом 500 тис. тонн зерна. Але факт є фактом, і наша компанія всього за рік змогла перевершити найкращі показники радянських часів у 10 разів, а вже через рік ми перевершимо їх у 20 разів», – йдеться у повідомленні.

Щороку довжина судноплавних шляхів зменшується на 100 км – на судноплавній мапі України буквально зникають цілі річки! У результаті цього за роки незалежності України судноплавні шляхи скоротилися приблизно з 4000 км до 1500 км. Так, у 80-х – на початку 90-х років ХХ ст. щороку річкою Південний Буг перевозилося мільйон тонн піску, каміння, щебеню та не більше 50 тис. тонн зерна.

«У результаті загальна сума інвестиційної програми компанії «НІБУЛОН» з відродження судноплавства річкою Південний Буг  склала 90 мільйонів доларів США. В найближчі 2–3 роки наша компанія планує транспортувати 4 млн тонн сільгосппродукції Дніпром та 1 мільйон тонн Південним Бугом за рік», – говориться у повідомленні.

Новости по теме

| | | |