За останні два тижні на Одещині рибпатрулем було виявлено майже сотню порушень

20 апреля, 2018

У період з 29 березня по 11 квітня Одеським рибоохоронним патрулем було зафіксовано 91 порушення правил рибальства. З них 33 порушення були грубими. Також було виявлено 24 порушення порядку збуту біоресурсів на ринках. У громадян вилучено 267 кг незаконно добутої риби та 126 заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибному господарству, склали 21,9 тис. грн.

Так, 29 березня на оз. Катлабуг під час рибоохоронного рейду було затримано 35-річного браконьєра. Порушник за допомогою двох моносіток виловив 18 кг риби в такій кількості: карась – 54 шт., лящ – 3 шт., по 1 рибині судака та сазана. Інцидент стався неподалік с. Першотравневе Ізмаїльського району.

30 березня на каналі р. Дністер було зафіксовано ще одне порушення. Громадянин за допомогою сіткового полотна виловив 1,5 кг риби. Порушник не встиг завдати суттєвих збитків рибному господарству, бо був вчасно виявлений патрульними.

З початком нерестової заборони було також зафіксовано кілька порушень. Так, сьомого квітня на оз. Китай, неподалік с. Василівка викрито 56-річного порушника. Чоловік за допомогою моносітки виловив 7 екз. карася та одного сазана.

11 квітня на березі оз. Писарське, неподалік с. Яськи Біляївського району рибоохоронними патрульними було викрито грубе порушення правил рибальства. 44-річний громадянин був затриманий в момент виходу на берег з мокрою лісковою сіткою. Порушник виловив 10 екз. тарані.

За даними фактами відносно винних осіб складено протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Біоресурси та знаряддя лову у всіх порушників вилучено.

Також в цей період патрульні виявили незаконний продаж на ринках в с. Прилиманське, м. Ізмаїл, м. Татарбунари, м. Одеса та с. Троїцьке. Загальна вага риби склала 62 кг. Необхідні документи для реалізації були відсутні. На всіх порушників складені протоколи за ч.1 ст. 88 КУпАП.

Нагадаємо, херсонські активісти звинувачують рибінспекторів в «кришуванні» браконьєрів.

Новости по теме

| | | |