Херсонські активісти звинувачують рибінспекторів в «кришуванні» браконьєрів

19 апреля, 2018

Громадський оперативний штаб при Херсонській обласній раді звернувся в Управління організації діяльності підрозділів поліції на воді і повітряної підтримки Нацполіціі України за фактом «кришування» співробітниками Херсонрибохорони браконьєрів. Текст листа опублікував глава штабу Анатолій Джурмій в мережі Facebook.

Метою листа є покарання винних у інциденті, що стався 14 квітня 2018 року та звільнити із займаної посади Богдана Артющик.

Так, 14 квітня біля села Cтара Збур’ївка Голопристанського району співробітники водної поліції затримали групу браконьєрів, які незаконно виловили близько 200 кг риби на суму понад 40 тисяч гривень. У порушників було вилучено 7 сіток довжиною по 500 метрів кожна. На місце були викликані співробітники Херсонрибохорони для складання протоколу. Oднак, вони відмовилися від складання матеріалів і документування злочину. Що за словами активістів є не виконанням прямих посадових обов’язків.

«Громадськість області обурена бездіяльністю ліквідатора Херсонрибохорони одіозного Богдана Артющик і його підлеглих інспекторів, які не борються з браконьєрами під час нерестової кампанії, а організовують браконьєрство самі і кришують його», – зазначив Джурмій.

Cкандали навколо браконьєрства і відомства Артющика триває вже не перший рік. Херсонські активісти вимагали його звільнення і реформи рибоохорони, влаштовуючи акції протесту в Києві. Реформа почалася, але не відразу. У березні цього року на посаду начальника Херсонського рибоохоронного патруля був призначений Роман Педченко. Незважаючи на нове рибоохороне відомство, Богдан Артющик залишився при своїй посаді, але вже в якості ліквідатора Херсонрибохорони.

Новости по теме

| | | | | | |