На Херсонщині затримано «елітних браконьєрів» з уловом майже на мільйон гривень

18 апреля, 2018

Прикордонники продовжують активні заходи з дотримання прикордонного режиму на ділянках відповідальності, під час яких виявляють і факти незаконного вилову водних живих ресурсів. Так, чергових браконьєрів затримали в ніч з 17 на 18 квітня поблизу населеного пункту Хорли. Про це повідомило Азово-Чорноморське Регіональне управління Держприкордонслужби.

Оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби спільно з прикордонниками відділу «Хорли» Херсонського загону виявили на березі Чорного моря 5 осіб з виловом червонокнижних порід риби, яку саме вивантажували з плавзасобу. Під час огляду місця події прикордонники виявили поблизу берегової лінії також дві автівки та лафет для транспортування плавзасобу.

У ході подальшої перевірки військовослужбовці встановили, що частина біоресурсів є червонокнижними. Загалом виявлено дев’ять білуг, один осетр, 13 скатів та одна камбала. Попередня сума оцінки заподіяних державі збитків становить 950 тисяч гривень.

На місце виявлення прикордонники викликали представників Національної поліції та інших взаємодіючих служб, а також направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого за ст. 249 ККУ «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом».

На узбережжі Чорного моря прикордонники затримали «елітних браконьєрів» з уловом на майже мільйон гривень

Чергових браконьєрів затримали в ніч з 17 на 18 квітня поблизу населеного пункту Хорли.#Прикордонники продовжують активні заходи з дотримання прикордонного режиму на ділянках відповідальності, під час яких виявляють і факти незаконного вилову водних живих ресурсів.Чергових браконьєрів затримали в ніч з 17 на 18 квітня поблизу населеного пункту Хорли. Оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби спільно з прикордонниками відділу «Хорли» Херсонського загону виявили на березі Чорного моря 5 осіб з виловом #червонокнижних порід риби, яку саме вивантажували з плавзасобу. Під час огляду місця події прикордонники виявили поблизу берегової лінії також дві автівки та лафет для транспортування плавзасобу.У ході подальшої перевірки військовослужбовці встановили, що частина біоресурсів є червонокнижними. Загалом виявлено дев’ять #білуг, один осетр, 13 скатів та одна камбала.На місце виявлення прикордонники викликали представників Національної поліції та інших взаємодіючих служб, а також направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого за ст. 249 ККУ «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом».Попередня сума оцінки заподіяних державі #збитків становить 950 тисяч гривень.

Posted by Азово-Чорноморське Регіональне управління Держприкордонслужби on 2018 m. balandis 18 d.

Нагадаємо, нещодавно на Херсонщині під час рейду були затримані браконьєри, які завдали збитків на суму близько 55000 гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції області.

Новости по теме

| | | | | | | | |