Виробництво продукції тваринництва в Україні зміщується в бік промислових підприємств

17 апреля, 2018

За даними Держстата у першому кварталі 2017 року виробництво окремих видів сільськогосподарської продукції тваринництва у господарствах населення знизилося майже на 3% порівняно з аналогічним періодом минулого року. А у сільськогосподарських підприємствах навпаки зросли. Повідомляє Асоціація тваринників України.

Так, реалізація на забій сільськогосподарських тварин (у живій масі) у господарствах населення цьогоріч склала  296,3 тис. тонн, тоді як минулого року ця цифра становила 304,8 тис. тонн, тобто, знизилася на 2,8%.

Рівно на 3% зменшилося виробництво молока в населення, воно складає 1272,8 тис. тонн, тоді як у першому кварталі 2017 показники становили 1312,8 тис. тонн.

В той же час, аналогічні показники на сільськогосподарських підприємствах зросли відповідно на 1,3 % (тварини живцем) та 3% (молоко).

Ці факти свідчать про те, виробництво продукції тваринництва в Україні потроху зміщується в бік промислових підприємств. Хоча виробництво, зокрема, молока, все ще переважає у господарствах населення, майже удвічі (673,5 тис тонн – промислове, 1272,8 тис. тонн – господарства населення).

На думку Асоціації тваринників, одна із причин цього — це введення з 1 липня цього року нових європейських санітарно-гігієнічних норм до молока, за якими другий сорт молока, яке виробляється в домогосподарствах населеннях, не зможуть використовувати для виготовлення харчових продуктів. Також законодавча ініціатива, яка має високі шанси бути прийнятою (законопроект №7489), — заборона з 2020 року використання м’яса, отриманого у результаті забою не на бойні з  експлуатаційним дозволом, за виключенням власного споживання.

«З одного боку, перехід до превалювання фермерського виробництва – це правильний європейський шлях. У розвинених країнах саме  фермерські підприємства та сільськогосподарські кооперативи вироблять левову частку с/г продукції. Бабусі, наприклад, в Нідерландах, корів не тримають. Там фермерські господарства можуть забезпечити і відповідну якість продукції, яку не в змозі дати підсобне господарство», – коментує голова АТУ Ірина Паламар.

Проводячи паралель між рівнем життя українців та європейців варто зауважити, що останні забезпечені достатньо, аби не мати необхідності тримати підсобне господарство, оскільки можуть цю продукцію купити. Для українців же власне господарство – спосіб прокормити сім’ю. Тому в Асоціації зазначають, що на даний час держава має допомогти допомогти саме дрібному виробнику, селянину, аби він мав змогу створити, наприклад, сімейну ферму, де виробляв би конкурентну якісну продукцію.

«Сьогодні ж маємо ситуацію протилежну: держава допомагає дотаціями лише крупним холдингам, в яких і так усе добре. І це в черговий раз продемонструвало і цьогоріч Мінагрополітики, розписавши 4 млрд грн держдотацій таким чином, що їх зможуть отримати лише крупні господарства. А дрібний виробник, який не має великої земельної площі в оренді та майна для застави, знов залишиться ні з чим», – повідомляється в асоціації.

Новости по теме

| | | |