У Врадіївці скандал фермера Ханагяна з місцевими жителями ледь не закінчився стріляниною

16 апреля, 2018

12 квітня на Миколаївщині під Врадіївкою стався скандал між фермером Юрієм Ханагяном і місцевими жителями. Варто зазначити, що конфлікт відбувався на очах у правоохоронних органів, проте, незважаючи на це, словесна перепалка ледь не переросла в стрілянину. Про це в Facebook написав Сергій Римар, повідомляє «Мой Город».

«Знову Врадіївка! Знову Ханагян! Знову беззаконня! 12.04.2018 в легендарній Врадіївці за участю місцевого свавільщика Ханагяна Ю. К. та його банди з використанням вогнепальної зброї, і це не одноразово на очах у здивованих місцевих і приїжджих, в кілька актів творився театр кримінального свавілля. Ханагян трохи більше року тому біля власного діючого бару, який ще досі не зданий в експлуатацію, поранив з пістолета Саркиса Аракіляна, і це далеко не останній випадок його дій або погроз зі зброєю», — написав чоловік.

За словами місцевого жителя, Ханагян з пістолетом в руках погрожував фізичною розправою, але на його слова представники поліції ніяк не реагували.

«Диву даєшся! як в оточенні охоронців порядку за формою і без, «кроючи їх благим матом», злочинець вільно розгулював з пістолетом в руках і сипав погрозами на всі боки! Ханагян свавільнічає давно і у всіх сферах – це земля, майно, підробка власного паспорту та інших документів, і плював він на всіх сп’янілий власною безкарністю. Питання: що буде після цього інциденту? Сміливо відповідаю: нічого! Судячи з сюжету мимоволі повіриш, що він «мусорський». А в місцевій газеті, яку він злодійським методом давно окупував з’явиться нова хвалебна стаття про добру людину Ханагяна!» – додав Сергій Римар.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

Снова Врадиевка! Снова Ханагян! Снова беспредел! 12.04.2018 в легендарной Врадиевке при участии местного беспредельщика Ханагяна Ю. К. и его банды с использованием огнестрельного оружия и это не однократно на глазах у изумлённых местных и приезжих, в несколько актов творился театр уголовного беспредела. Ханагян чуть больше года назад возле собственного действующего бара, который и поныне не сдан в эксплуатацию, ранил с пистолета Саркиса Аракиляна и это далеко не последний случай его действий или угроз с оружием. ДИВУ ДАЁШЬСЯ! КАК В ОКРУЖЕНИИ БЛЮСТИТЕЛЕЙ ПОРЯДКА ПО ФОРМЕ И БЕЗ, КРОЮЧИ ИХ БЛАГИМ МАТОМ, ПРЕСТУПНИК СВОБОДНО РАЗГУЛИВАЛ С ПИСТОЛЕТОМ В РУКАХ И СЫПАЛ УГРОЗАМИ ВО ВСЕ СТОРОНЫ! Ханагян беспредельничает давно и во всех сферах это земля, имущество, подделка собственного паспорта и других документов и плевал он на всех опьянённый собственной безнаказанностью. Вопрос: что будет после этого инцидента. Смело отвечаю: ничего! Судя из сюжета невольно поверишь, что он мусорской. А в местной газете, которую он воровским методом давно окупировал появится новая хвалебная статья о добром человеке Ханагяне!

Posted by Сергей Васильевич on 2018 m. balandis 15 d.

Новости по теме

|