Цьогорічний імпорт м’яса є найбільшим за останні 5 років, – експерт

13 апреля, 2018

Завдяки успіхам птахівників Україна, починаючи з 2014 року, перетворилася в нетто-експортера м’яса. Також перші три місяці цього року показали зріст імпорту по всіх позиціях, який є найбільшим за останні 5 років (по свинині – за 4 роки). Про це повідомляє аналітик сільськогосподарських ринків та національний консультант ФАО Андрій Панкратов на своїй сторінці у мережі Facebook.

«В наших прогнозах на 2018 рік імпорт м’яса, субпродуктів та сала в Україну в цілому мав би залишитись на рівні минулого року. Ми очікували зростання імпорту свинини й сала, яке буде компенсовано зниженням ввозу м’яса птиці. Перші три місяці цього року показали зріст імпорту по всіх позиціях. Основні  імпортні позиції склали свинина, м’ясо птиці, субротуктів та сала. Імпорт же яловичини – незначний, імпорт інших видів м’яса – майже відсутній», – пише Панкратов.

Так, імпорт свинини в першому кварталі 2018 року склав 1,8 тис тонн (+171% до 1 кв. 2017 р.), м’яса птиці – 30,8 тис. тонн (+26%), імпорт субпродуктів – 8,4 тис. тонн (+44%), сала – 14,1 тис. тонн (+58%).

«Минулорічне подорожчання м’яса на внутрішньому ринку сприяло помітній активізації імпорту. Це відбувалося в другій половині минулого року, але і зараз ці «двері» все ще залишаються відкритими. Коливання українських і європейських цін (практично весь імпорт зараз йде до нас з ЄС, тому їх ціни є важливими для нас) були не дуже значними з кінця 2017 року, щоб змінити ситуацію. Тільки в березні ціни в ЄС пішли вгору, однак, у нас в той же час укріпилася гривня і імпорт все ще залишався можливим», – зазначає аналітик.

За його словами у повідомленні, в останні тижні свинина в ЄС дещо стабілізувалася в цінах. Та нещодавна заборона Китаєм імпорту американських свинячих продуктів може сприяти підвищенню цін в Європі. Тоді можна очікувати два варіанти розвитку подій: або українські ціни не зміняться і імпорт сповільниться, або ціни підуть вгору слідом за європейськими, а імпорт продовжуватиметься. Панкратов вважає, що враховуючи зниження виробництва української свинини і прагнення виробників закласти в ціну підвищення собівартості, то більш імовірним є другий варіант.

«З курятиною ситуація трохи інша. Зростання цін в ЄС вже відбувається декілька тижнів, тоді як в нас цей номер поки що не проходить. Виробництво курятини в нашій країні зростає, споживачі ще не готові показати підвищений попит, звикаючи до того, що і так курка займає таку велику частку в їх білковому раціоні, як ніколи. Отже більш імовірним в цьому сегменті ринку бачиться сценарій сповільнення імпорту і більш менш стабільних цін», – прогнозує експерт.

Раніше Панкратов повідомляв, що останній пік поголів’я в Україні прийшовся на 2014 рік, а на початок 2018 року досі спостерігається лише прискорення спаду.

Новости по теме

| | | | | | |