На Одещині засіяно 60% площ ранніх зернових

13 апреля, 2018

Станом на 11 квітня, аграрії Одеської області вже засіяли 493 тисяч га, а це — понад 60% запланованих площ ярих зернових та зернобобових культур. Про це йдеться на сайті Одеської ОДА.

«В області є в достатній кількості необхідне для посіву насіння. У той же час, роботи з підживлення вже завершено на всіх площах озимих. Саме їх виробництво забезпечує 75-80% валового збору зерна в регіоні. Вітчизняні пшениця і ячмінь високо цінуються на світовому та внутрішньому аграрному ринку. Цього року важливим фінансовим джерелом для аграріїв може слугувати активна участь у бюджетних програмах, які направлені на підтримку агропромислового комплексу», — зазначив начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів.

Посівна площа всіх ярих культур у 2018 році становитиме понад 910 тисяч га. Йдеться про ярі зернові та зернобобові, олійні, овоче-баштанні, кормові культури, а також картоплю. За даними моніторингу стану посівів, більше 93% площ знаходиться у доброму та задовільному стані. За підрахунками фахівців, проведення комплексу весняно-польових робіт обійдеться сільгоспвиробникам у суму 8,3 млрд грн.

Новости по теме

| |