На Одещині порушники завдали збитків на суму близько 47 тис гривень

12 апреля, 2018

7 квітня о 4 годині ранку Одеський рибоохоронний патруль викрив двох порушників, які незаконно виловили 134,7 кг риби. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок цих порушень, становлять 46,8 тис грн. Про це повідомляє прес-служба Держрибагенства області.

Всього було виловлено 640 екз. карася, 60 екз. ляща, 5 екз. тарані, 2 екз. судака та 1 екз. сазана. Лов порушники здійснювали на дерев’яному човні за допомогою трьох ліскових сіток на озері Путрине, неподалік с. Градениці Біляївського району.

Згодом на цій же ділянці було викрито ще двох браконьєрів. Громадяни виявились мешканцями с. Градениці. Вони також проводили вилов риби на дерев’яному човні. У п’ять ліскових сіток, що розставили браконьєри, потрапили 252 екз. тарані та 94 екз. карася. Загальна вага риби склала 47 кг.

На всіх громадян складено адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Плавзасоби, знаряддя лову та водні біоресурси вилучені.

Нагадаємо, 5 квітня Одеським рибоохоронним патрулем було затримано двох мешканців села Ясеново Любашівського району, які незаконно виловили 82 кг риби.

З 1-го квітня в деяких місцевостях Одеської області у зв’зку з нерестом діє заборона на лов.

Новости по теме

| | |