«С-Росток» привітав учасників Другої світової війни із нагоди Дня Перемоги над нацизмом

14 мая, 2016

Із нагоди світлого свята — Дня Перемоги над нацизмом у Європі — інвалідів села Ковалівка та учасників Другої світової війни відвідала депутат районної ради Оксана Григорівна Миклашевська. Для кожного знайшла теплі слова, побажання міцного здоров’я, а воно для людей поважного віку є найголовнішим.

Вітаючи кожного, Оксана Григорівна передала сердечні привітання та продуктові набори від депутатів обласної ради братів Тахіра і Рустамджана Садрідінових, керівників овочевої компанії «С-Росток». Посивілі, безпомічні, в зморшках і недугах, інваліди і учасники війни схвильовані увагою, дякують районному депутату. А також висловлюють найщирішу вдячність депутатам обласної ради за щедрий дарунок, за добру справу.

 — Шановні Тахіре та Рустамджане Садрідінови! Дай Бог Вам сили, енергії, щастя, життєвих радощів за добро, яке надаєте людям, що потребують уваги до себе. Хай Господь Бог сторицею віддячить за розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. Дякуємо Вашим батькам, що виховали таких хороших синів, уважних, добрих, чуйних, — Олександра Сірик голова ветеранської організації.