Комітет з питань АПК рекомендує заборонити використання пальмової олії у виробництві

11 апреля, 2018

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує прийняти за основу проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів. Про це повідомляє інформаційне управління ВР України.

На засіданні Комітету з питань АПК народні депутати України розглянули проект Закону України № 3871 «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів».

Метою законопроекту, як зазначено в пояснювальній записці до нього, є пряма заборона використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів, молока та молочних продуктів і встановлення адміністративної відповідальності за вчинене правопорушення.

Під час обговорення проекту Закону народні депутати України зазначили, що до Комітету надійшли зауваження до законопроекту від профільних асоціацій, які наголошують на неприпустимості повної заборони на використання пальмової олії у виробництві, а також відзначили необхідність доопрацювання  даного законопроекту при підготовці його до другого читання.

За результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України законопроект № 3871 та прийняти його за основу.

Новости по теме

| | | | |