На Херсонщині повернули 84 га державі вартістю більше 20 млн грн

10 апреля, 2018

У Херсонській області у розпорядження державі повернули земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 84 гектар, Про це повідомила прес-служба Прокуратури Херсонської області.

Рішенням Господарського суду Херсонської області задоволено позовні вимоги керівника Херсонської місцевої прокуратури, визнано недійсним договір оренди земельної ділянки укладений між Головним управлінням Держземагентства у Херсонській області та громадянином про надання в строкове платне користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 84 га для ведення фермерського господарства та зобов’язано орендаря їх повернути.

Прокурор звернувся до суду в інтересах держави на тій підставі, що під час укладення договору не було проведено нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що знаходиться на території Антонівської селищної ради Дніпровського району м. Херсона за межами населеного пункту.

На виконання судового рішення земельну ділянку вартістю понад 21,6 млн грн повернуто до земель запасу державної власності.

Новости по теме

| | |