Ціни на буряк в Україні почали знижуватись

6 апреля, 2018

Ціни на буряк на ринках України від початку квітня переважно знижувались. Цьому процесу посприяв імпорт з Польщі, адже поставки з цієї країни почали суттєво зростати в другій половині березня. Таким чином зреагували українські перекупники на сезонне подорожчання вітчизняного буряку.

За даними «Інфо-Шувар», напередодні Великодня продавці на гуртових ринках неодноразово намагались підняти ціни, але ці спроби не мали успіху, тому що і перекупники і роздрібні мережі констатували негативний вплив цінового зростання на обсяги реалізації.

Українські виробники не дуже переймаються цим фактом, тому що навіть за існуючих цін вони мають досить непогану маржу – в порівнянні із листопадом ціни на буряк зросли в 2,5 рази. Більш того, продукція сьогодні в 3-3,5 рази дорожча ніж рік тому. А от перекупники, які спробували зірвати «джек-пот» на імпорті, зараз відчувають сильне розчарування. Польські виробники миттєво зреагували підвищенням ціни на активізацію українських бізнесменів, нагадаємо, крім українців, ціни в Польщі підігрівали гуртові покупці з інших країн Східної Європи.

Через неочікуване падіння ціни на внутрішньому ринку, сьогодні значна кількість перекупників в Україні  вимушені продавати буряк в кращому випадку з нульовим прибутком.

Новости по теме

| | | | |