Із чотирьох ТЕЦ, що планувалися до продажу, залишено тільки Миколаївську

5 апреля, 2018

Кабінет Міністрів виключив із переліку об’єктів великої приватизації державної власності на 2018 рік ПАТ «Аграрний фонд», ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація» (ДПЗКУ) і ДСК «Чорноморське морське пароплавство». А із чотирьох ТЕЦ, що планувалися до продажу, залишено тільки Миколаївську. Відповідна норма міститься в проекті протокольного рішення засідання уряду 4 квітня. Повідомляє Інтерфакс.

Також Кабмін зобов’язав Міністерство агрополітики та продовольства і Міністерство інфраструктури подати до 1 травня до Фонду державного майна (ФДМ) пропозиції щодо заміни цих об’єктів іншими, які підлягатимуть приватизації у виконання плану надходжень до держбюджету коштів від приватизації.

У нових списках порівняно із затвердженими наприкінці минулого року відсутні також 75,22% акцій Турбоатому, 51% акцій Запорізького титано-магнієвого комбінату, 50% Азовмашу, 40% Світ ласощів.

Із чотирьох ТЕЦ, що планувалися до продажу, – Криворізької, Миколаївської, Дніпровської і Херсонської – залишено тільки Миколаївську.

Водночас до списку включено блокпакети по 25% акцій «Нафтохіміка Прикарпаття» і «Нафтопереробного комплексу — Галичина», а також 100% «України туристичної», 76,7588% акцій Херсонського бавовняного комбінату.

В оновленому переліку в групі найбільших об’єктів, що підлягають приватизації поточного року, залишилися лише чотири позиції: 99,567% акцій Одеського припортового заводу (ОПЗ), 99,995% «Сумихімпром», 68,009% Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату і 78,29% «Центренерго». За умови схвалення урядом умов продажу виставляння перших трьох на конкурс заплановано на травень, а «Центренерго» — на червень.

Новости по теме

| | | | | | |