У Миколаєві вводять в експлуатацію два об’єкти на території перевантажувального терміналу «Нібулон»

3 апреля, 2018

Миколаївський компанія «НІБУЛОН» готує до введення в експлуатацію два об’єкти на території перевантажувального термінала: сучасний автоматизований елеваторний комплекс ємністю близько 43 тис. тонн та реконструйований вантажний причал, який подовжено з 104 до 222 м. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

При будівництві комплексу використано майже 8 тис. куб. м бетону, близько 700 тонн арматури, забито 300 тонн металевого шпунта та змонтовано 1 тис. тонн металоконструкцій.

«Над зведенням цих об’єктів з листопада 2017 працювало понад 50 будівельних організацій, у процесі будівельних робіт було задіяно більше тисячі будівельників. Це не рахуючи тих, хто був забезпечений роботою на залізобетонних заводах, на поставках металу і обладнання. Був також задіяний і наш суднобудівний завод, що займався виготовленням певних деталей. Сьогодні будівництво практично закінчено. Не закінчено лише поки що благоустрій – самі розумієте, була затяжна зима, але до Великодня ми ці роботи завершимо», – зазначив заступник генерального директора з будівництва Сергій Беседін.

Він зазначив, що все обладнання випробувано в індивідуальному і комплексному режимі та готово для виконання робіт. Загалом понад 100 одиниць обладнання вже змонтовано і випробувано.

Із введенням в експлуатацію нового комплексу з перевалки на перевантажувальному терміналі можна буде роздільно та одночасно зберігати сім різних культур. Окрім того, протягом усього маркетингового року термінал матиме змогу без обмежень приймати всі культури та забезпечувати безперебійне  обслуговування перевезень сільгосппродукції Південним Бугом.

«Що стосується причалу, то ми закінчуємо останню секцію, останні 20 метрів, чому до цих пір заважало значне підвищення рівня води. Буквально після Великодня, приблизно 10 квітня ми будемо вже подавати документи на введення цих двох об’єктів в експлуатацію», – повідомив Беседін.

Загальна довжина причального фронту на перевантажувальному терміналі складе майже 800 м, що дозволить одночасно обробляти до п’яти судів. Завдяки чому збільшиться швидкість обробки суден, підвищиться ефективність експлуатації побудованого на власному суднобудівному підприємстві флоту компанії.

Нагадаємо, що 3 березня компанія«Нібулон» вперше спустила на воду несамохідне судно проекту В5000, довжина якого становить 101 м.

Новости по теме

| | | | |