За минулий тиждень в Одеській області зафіксовано 26 порушень правил рибальства

2 апреля, 2018

В період з 22 по 28 березня Одеським рибоохоронним патрулем було зафіксовано 26 порушень правил рибальства, з яких три – є грубими. Також за цей час вилучено 15 кг незаконно виловленої риби та 17 одиниць заборонених знарядь лову. Сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 7 378 грн.

Так, 23 березня на одному з каналів придаткової системи озера Сасик інспекторами був затриманий 47-річний громадянин. Чоловік здійснював вилов біоресурсів за допомогою сітки. Завдяки оперативній роботі патрульних, порушнику не вдалось завдати збитків державі. Незаконне знаряддя лову вилучено.

24 березня на озері Китай та 26 березня на озері Ялпуг були виявлені громадяни з моносітками. Браконьєри не встигли завдати шкоди рибному господарству України. У порушників вилучено 3 моносітки. За даними фактами відносно винних осіб складено адмінпротоколи за ч.4 ст.85 КУпАП.

Крім цього, Одеським рибоохоронним патрулем спільно з громадськістю та поліцією проведені рейди на ринках області. Були виявлені факти продажу заборонених знарядь лову. Зокрема, на центральних ринках м. Ізмаїл та м. Рені вилучено по одній моносітці, на ринках с. Маяки та м. Біляївка – загалом 8 «драчів». В Одесі на ринку «Старокінний» також вилучено ліскову сітку та 2 «драча».

За даними фактами складені адмінпротоколи за ст.85-1 КУпАП.

Новости по теме

| | |