На Миколаївщині планується засіяти більше 800 тис га ярого клину

2 апреля, 2018

В Миколаївській області ярий клин планується посіяти на площі майже 863 тисяч га, в тому числі 243,3 тисяч га ярі зернові, з яких 108,4 тисяч га – ранні зернові. Так, Департаментом агропромислового розвитку, спільно з районними управліннями та відділами райдержадміністрацій, було сформовано попередню структуру посівних площ під урожай 2018 року.

Згідно інформації депаратаменту через затримку з приходом тепла, приблизно на 2-3 тижні, посівну кампанію в області досі не розпочато, хоча в минулому році ранні зернові вже було засіяно на 96 % площ від запланованих.

«Дана ситуація викликає стурбованість, але ми сподіваємось, що достатня кількість накопичених матеріально-технічних ресурсів, наявність продуктивної вологи в грунті, максимальна концентрація сил аграріїв і проведення весняних польових робіт в дуже стислі терміни дозволить уникнути можливих втрат врожаю ранніх сільськогосподарських культур», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що посів ярового ячменю та гороху розпочнеться орієнтовно в першій декаді квітня при першій же можливості виходу агротехніки в поле.

Нагадаємо, в Миколаївській області аграрії отримали 97% сходів озимих культур.

Новости по теме

|