На Одещині зібрались відновлювати роботу потужного елеватора

30 марта, 2018

Івановська райдержадміністрація Одеської області хоче повернути колишні позиції найбільшого в регіоні елеватора. Про це голова РДА Віктор Лобач заявив на зустрічі з керівником Державного агентства резерву України Вадимос Мосійчуком в Києві.

Він зазначив, що в кращі часи входила до складу Держрезерву «Хлібна база №77» зберігала в сезон до 150 тис. тонн зерна пшениці.

«Колись наш елеватор був успішним бюджетоутворюючим підприємством. В останні роки за всіма показниками Хлібна база тягне район назад, особливо великі борги по зарплаті перед своїми працівниками і перед бюджетом. З керівником Держрезерву України досягнуто домовленості, що за два місяці ці борги будуть погашені, що дасть можливість підприємству з оптимізмом дивитися в сезон нової заготовки зерна. В першу чергу замінять директора підприємства», – розповів він.

І підкреслив, що спільно з Держрезервом буде вестися робота по залученню на Хлібну базу великого зернотрейдера, який був би зацікавлений в зберіганні великих обсягів зернових культур.

«Спільні зусилля райдержадміністрації та Держрезерву по відродженню «Хлібної бази №77» будуть оформлені окремим Меморандумом», – додав Лобач.

За матеріалами: «Траса Е-95».

Новости по теме

| |