Найперспективніші товари для експорту до Ізраїлю – вироби із борошна

30 марта, 2018

28 березня глави української та ізраїльської делегацій погодили завершення переговорного процесу щодо положень Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль. Про те чим цікавий ринок українському експортеру та про перспективні товари для ізраїльського ринку розказала заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська на своїй сторінці у Facebook.

«Ринок Ізраїлю цікавий українському експортеру там, що в Ізраїлі знають українську продукцію і до неї є споживчі преференції, а ще товари можуть доставлятись морем», – пише Микольська.

За минулий рік до Ізраїлю з України експортувалось 245 нових товарів. Загальний експорт товарів зріс на 23,8% і склав $604,6 млн. Найбілша частина експорту припала на продукцію АПК та харчової промисловості, а саме 411,2 млн доларів, що становить більше 50% від загального експорту.

«Ринок Ізраїлю є досить закритим ринком, з високими ввізними митами, зокрема, для сільськогосподарської продукції. Тому Угода про вільну торгівлю відкриває можливості і конкурентні переваги для українських експортерів», – йдеться у повідомленні заступника міністра.

Серед найбільш перспективних товарів для експорту до Ізраїлю є вироби із борошна.

Нагадаємо, що раніше Українська плодоовочева асоціація проаналізувала можливості експорту українським виробникам овочів та фруктів.

Новости по теме

| | | |