Херсонська область стала лідером з відновлювальної енергетики у 2018 році, – НКРЕКП

29 марта, 2018

Лідером із введення в експлуатацію об’єктів відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в I кварталі цього року є Херсонська область, яка ввела в експлуатацію 49,5 МВТ генеруючих потужностей. Про це повідомляється  на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

За три місяці 2018 року введено в експлуатацію 159,4 МВт генеруючих потужностей, що в 2,4 разу перевищує потужність введену в експлуатацію за аналогічний період 2017 року.

Об’єкти вітрових електростанцій (ВЕС) та сонячних електростанцій (СЕС) склали 92% введених потужностей. Середня одинична потужність введених в експлуатацію в I кварталі 2018 року об’єктів електроенергетики — 3 МВт.

У I кварталі 2018 року НКРЕКП встановила «зелений» тариф для 54 об’єктів електроенергетики (серед яких СЕС – 40 об’єктів, ВЕС – 4 об’єкти, біогаз/біомаса – 8 об’єктів, малі ГЕС – 2 об’єкти).

 

Варто зауважити, що в Херсонській області діють 11 сонячних і 4 вітрові електростанції загальною потужністю близько 148 МВт. За словами голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва у 2018 році на Херсонщині й надалі буде продовжено розвиток альтернативної енергетики.

«У поточному році сонячні електростанції буде побудовано в семи районах області: Білозерському, Голопристанському, Іванівському, Нововоронцовському, Oлешківському, Чаплинському та Новотроїцькому. Їх загальна потужність становитиме близько 130 МВт. Разом з тим,  будівництво вітрових електростанцій розпочнеться в чотирьох районах: Білозерському, Генічеському, Новотроїцькому та Чаплинському (запланована загальна потужність – 205 МВт)», – запевняє Гордєєв.

Новости по теме

| | | |