За останній тиждень у власність держави та територіальних громад було повернуто 1440 га земель

28 марта, 2018

У період з 21 по 27 березня із незаконного використання було повернуто у власність держави та територіальних громад 1440 га земель загальною вартістю понад 2,9 млн грн. Про це повідомляє речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко на своїй сторінці у Facebook.

Серед них — землі державної та комунальної власності, оборони, лісового фонду, сільськогосподарського призначення та прибережної захисної смуги.

Над їх поверненням попрацювали прокуратури Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей та Військова прокуратура Центрального регіону України.

Нагадаємо, що нещодавно в Миколаївській області прокуратура вимагала повернути державі земельну ділянку лісового фонду вартістю майже 850 тис грн, розташовану у межах прибережної смуги Чорного моря.

Судові інстанції вже ухвалили рішення щодо їх законного статусу завдяки наполегливості представників прокуратури.

Також проведена масштабна робота з повернення державі та територіальним громадам іншого майна та коштів на суму майже 16 млн. грн.

Прокуратурами різних областей у взаємодії з іншими правоохоронними органами держави було викрито 24 факти одержання неправомірної вигоди.

Серед затриманих хабарників – медики, архітектори, підприємці, військовослужбовці, поліцейські, юрист, чиновники органів місцевого самоврядування, державних установ, освітяни, прикордонник.

Розмір хабарів у рамках розслідування цих кримінальних проваджень коливався у межах — від 2800 грн. до 800 тис. грн.

Новости по теме

| | | | | |