Миколаївська ОДА повернула премію, якою відзначатимуть кращих механізаторів області

27 марта, 2018

За сприяння депутатів постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села в Миколаївській області повернуть премію імені Федора Іванова — Героя України. Про це розповів голова постійної комісії з питань АПК, депутат облради Юрій Кормишкін.

Нагадаємо, раніше Кормишкін підняв питання про повернення преміювання кращих механізаторів Миколаївщини.

– Нарешті адміністрація нас почула і передбачила 175 тисяч гривень на відзначення кращих механізаторів в районі. Я пропоную дане питання підтримати і винести на розгляд сесії, – зазначив Кормишкін, після чого депутатами одноголосно було проголосовано за винесення даного питання на сесію.

Ця премія є відзнакою, якою нагороджуються кращі механізатори, які працюють в агропромисловому комплексі області, за вагомий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, високі досягнення у виконанні сільськогосподарських робіт на підприємствах агропромислового комплексу, впровадження сучасних технологій у процес сільськогосподарського виробництва тощо.

У рішенні обласної ради від 16 жовтня 2009 року йдеться, що на здобуття премії в номінації «Кращий механізатор Миколаївщини» висуваються кандидати, які досягли найвищих показників у виконанні тракторних (механізованих) робіт, при цьому зазначається найменування їх видів; виробіток умовних еталонних гектарів за підсумками року; середньорічний виробіток за 5 років умовних еталонних гектарів; економія пально-мастильних матеріалів у відсотках до норми; перелік закріпленої техніки та сільськогосподарського інвентарю; марка та рік випуску трактора.

Новости по теме

| | | |