Миколаївщина лідирує серед областей Украіїни за обсягом освоєння інвестицій у виробництві харчових продуктів за 2017 рік

23 марта, 2018

Миколаївська область зайняла 3 сходинку за обсягом освоєння інвестицій у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за 2017 рік. Такі дані навела Державна служба статистики України.

Капітальні інвестиції у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів сягнули 17,9 млрд грн, що на 7,4% більше ніж у 2016 році. Загалом частка капінвестицій у харчову переробку склала 13,1% від загального обсягу таких інвестицій у промисловість.

Держстатом був наведений рейтинг регіонів за обсягом освоєння капітальних інвестицій в сфері АПК за січень-грудень 2017 року. Так у ТОП-5 регіонів за обсягом освоєння інвестицій у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів очолили м.Київ, Львівська, Миколаївська, Київська та Полтавська області відповідно. Питома вага Миколаївської області склала 8,1% від загального обсягу освоєння інвестицій в даній галузі.

 

За підсумками 2017 року у сільському, лісовому та рибному господарстві освоєно 57,8 млрд гривень капітальних інвестицій, що на 30,7% більше, ніж у 2016 році. Загалом частка капінвестицій у сільське господарство склала 14% від загального обсягу.

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно в межах 70% загального обсягу.

Рейтинг регіонів за обсягом освоєння інвестицій у сільському, лісовому та рибному господарствах очолили Полтавська, Винницька, Київська, Харківська, Дніпропетровська області відповідно. У свою чергу, Миколаївська область посіла 14 сходинку рейтингового списку із питомою вагою 4,2%.

Новости по теме

| | | |