В Україні зросли в ціні товарні поросята

23 марта, 2018

Сегмент племінного молодняка та товарних поросят на початку весни 2018 року демонструє позитивні коливання цін. Такі висновки озвучила Асоціація «Свинарі України» за результатами щомісячного моніторингу внутрішніх котирувань на ремонтних тварин та поросят для відгодівлі.

Традиційно ціни пропозиції племінних та гібридних ремонтних свинок і кнурців відзначаються відносною сталістю. Зокрема, діапазон цінових пропозицій з початку року не зазнав змін. Так, «ремку» можна придбати по 6-10 тис. грн/гол., а кнурця — по 7,5-20 тис. грн/гол. Тим не менш, приріст цін відбувся. Окремі постачальники племінної продукції підвищили ціну за кілограм живої ваги до 100-110 грн/кг.

Жвавіше зростання торкнулося цін на товарних поросят. Оператори цього сегменту ринку відзначають посилення попиту. Але пропозиція тварин цієї вікової групи дуже обмежена, оскільки більшість репродукторів працюють за попереднім замовленням, а товарні партії бронюються на кілька місяців наперед. Так, тварини у ваговій категорії 20-30 кг подорожчали на 3-5 грн/кг. Навесні товарні поросята вагою 25-30 кг коштують від 90 грн/кг до 115 грн/кг, що максимально становить +5%, у порівнянні з початком року. Середня ціна на поросят вагою 10-15 кг також дещо подорожчали, і становить 125-200 грн/кг.

Новости по теме

| | | | |