У ВР намагаються внести нові правки до експорно-олійного законопроекту

22 марта, 2018

Комітет з питань податкової та митної політики не зміг  відмітини своє рішення про подачу до сесійної зали за основу законопроекту  №7403-2 повернення експортного ПДВ на сою та ріпак. Про це повідомляє  AgroPolit.com.

Нагадаємо, що вчора, 21 березня, 13-ть депутатів цього комітету підтримали  аграріїв та погодилися подати №7403-2 на розгляд під купол ВР. Але голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна блокувала передачу цього документу на розгляд Ради і зібрала повторний комітет з цього питання.

На сьогоднішньому засіданні Ніна Южаніна запропонувала прийняти інший документ,  який мав би вирішити проблемне питання для аграріїв.

В правках вказано, що від оподаткування не звільняються операції з вивезення за межі митної території України в митному режимі експорту сільськогосподарськими підприємствами – виробниками зазначених технічних культур (соя, ріпак та насіння свиріпи), вирощених на землях сільськогосподарського призначення, які перебувають у власності такого виробника або використовуються ним на правах оренди.

Присутні на засіданні депутати з аграрного комітету та РП, зокрема, Іван Мірошніченко, Валерій Давиденко та Олег Ляшко заявляють, що не треба таких правок, які заганяють усіх аграріїв у ворота кількох груп виробників перробників сої та ріпака.

В даний час по всій Україні та біля стін Верховної Рати проходять акції протесту, щодо прийняття законопроекту №7403-2.

 

Новости по теме

| | | |