«Кредитів вистачає, аби ви тільки могли їх взяти», – Шеремета хвилюється, що фермери не зможуть освоїти всі кошти держпідтримки

16 марта, 2018

Заступник міністра аграрної політики Віктор Шеремета вважає, що проблем із нестачею коштів для фермерів в цьому році не буде. Він боїться, що українські фермери, навпаки, можуть не освоїти такої кількості ресурсу, який виділено державою на підтримку їх діяльності.

Таким чином, замміністра закликає сільгоспвиробників усіх регіонів України скористатись можливістю держпідтримки і визначитись із напрямками власної діяльності.

«Для фермерів кошти господарство може використовувати по всіх напрямках своєї діяльності. Якщо сьогодні є така можливість – будувати, закуповувати, розвиватитреба її використовувати. На жаргоні кажуть, що це «шара», – звернувся Шеремета до фермерів півдня під час практичного семінару з питань державної підтримки агропромислової галузі в поточному році.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що згідно соцопитування виявилось, що більш чверті сільгосппідприємств України не чули про існування держпідтримки фермерів. Також, експерти вважають, що більшість представників малого агробізнесу залишаться поза межами держпідтримки.

В свою чергу, заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради Михайло Соколов висловив занепокоєння про те, що фермери використають лише чверть суми, яку уряд виділив на компенсацію вартості сільгосптехніки.

Новости по теме

| | |