Соя втратила лідерство в експорті органічних продуктів

15 марта, 2018

В минулому 2017 році експорт органічної сої впав порівняно з 2016 роком з 17 тис. т. до 9,9 тис. т. Про це повідомив Сергій Галашевський, директор ТОВ «Органік стандарт» на конференції «Органічна Україна-2018».

«За підсумками 2017 року, на наш подив, менше стали експортувати органічну сою. Проте, до ТОПу потрапили свіжі яблука — це переважно яблука зі старих садів, фактично дикороси», — сказав Сергій Галашевський. — «За нашими даними, лідерами з експорту вже кілька років поспіль залишаються кукурудза і пшениця, а найбільш затребуваними культурами на органічному ринку — гірчиця, льон, пшоно». 

Крім цього, за прогнозами екперта рівень експорту органічної продукції в 2018 році збережеться на рівні минулого року, а новими ринками, які почали підкорювати українські виробники органічної продукції стане Швеція, Норвегія, Іспанія і ОАЕ.

Нагадаємо, що в Одесі розпочав роботу II Міжнародний Конгрес «Органічна Україна 2018», в якому беруть участь понад 200 фахівців з усієї України, а також іноземні гості, з метою підвищети фаховий рівень виробників органічної продукції та проінформувати населення про переваги органічного виробництва.

 

Новости по теме

| |