Днопоглиблювати порт «Чорноморськ» буде китайська компанія

15 марта, 2018

В рамках аукціону з проведення днопоглиблювальних робіт в порту Чорноморськ, проведенного в системі електронних закупівель ProZorro, визначився переможець. Ним стала китайська компанія China Harbour Engineering Сompany Ltd.

Предметом першого лоту було днопоглиблення підхідного морського каналу до порту Чорноморськ, а другого – проведення днопоглиблювальних робіт в операційній акваторії 1-го ковша Сухого лиману порту.

За результатами відкритих торгів, компанія China Harbour Engineering Сompany Ltd запропонувала провести днопоглиблення підхідного морського каналу за 87 мільйонів149 тисяч гривень без ПДВ, а роботи в операційній акваторії оцінила в 316 мільйонів 999 тисяч доларів без ПДВ, що стало найкращою ціновою пропозицією за кожним з лотів.

Економія за лотом 1 склала 4 мільйон 620 тисяч 365 гривень без ПДВ, за лотом 2 – 36 мільйонів 33 тисячі 189 гривень без ПДВ.

Нагадаємо, очікувана вартість робіт за лотом 1 становила 91 мільйонів 769 тисяч 365 гривень без ПДВ, за лотом 2 – 353 мільйонів 32 тисяч 189 гривень без ПДВ.

«За рахунок високої конкуренції між компаніями в ході аукціону АМПУ вдалося отримати найбільш привабливі цінові пропозиції та заощадити понад 40 млн грн в цілому. Оскільки компанія China Harbour Engineering Сompany Ltd вже проявила себе як надійний партнер в рамках проекту днопоглиблення в порту «Южний», розраховуємо на такий же якісний та відповідальний підхід і до проекту днопоглиблення в порту Чорноморськ»,— зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Остаточні результати тендеру будуть опубліковані в системі Prozorro після вивчення пропозиції компанії-переможця на відповідність умовам тендерної документації.

Новости по теме

| | | | | | |