Днопоглиблення акваторії Ізмаїльского проту виконано на 50%

14 марта, 2018

В Ізмаїльському порту виконано 50% робіт по днопоглибленню акваторії порту. Так, обсяг грунту, витягнутого в ході експлуатаційного днопоглиблення акваторії, перевищив 30 тис. куб.м. Загальний обсяг днопоглиблення, згідно з технічним завданням, становить 60 тис. куб. м. Про це йдеться в повідомленні прес-служби АМПУ.

Днопоглиблювальні роботи розпочались 22 лютого і на даний момент вже зроблено половину від запланованого технічного завдання.

Експлуатаційне днопоглиблення виконується з метою приведення фактичних характеристик акваторії і гідротехнічних споруд порту до паспортних. Основний обсяг днопоглиблювальних робіт виконується біля причалів другого погрузрайона, де внаслідок сильної природного заносимості глибини впали до критичних позначок.

Останній раз експлуатаційне днопоглиблення на даній ділянці в Ізмаїльському порту проводилося в 2010 році. Для оперативного відновлення необхідних глибин в даному районі акваторії порту були в терміновому порядку проведені промірні роботи і негайно мобілізований власний флот підприємства.

«Як і планували, в цьому році ми проведемо днопоглиблення рівномірно у всіх українських портах як власним флотом, так і з залученням національних і міжнародних підрядників. На сьогодні нами вже проводяться тендери на проведення днопоглиблювальних робіт в Дунайських портах, Маріуполі, Бердянську, Миколаєві, Херсоні і Чорноморську. Всі процедури проходять в системі Prozorro, що гарантує прозорість і неупередженість при виборі контрагентів. Загальний обсяг днопоглиблення по всіх портах України до кінця року складе понад 11 млн куб.м», – підкреслив керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

Новости по теме

| | |