«Хлібна база №76» майже втричі збільшила власні показники

14 марта, 2018

У 2017 році чистий прибуток ДП «Хлібна база №76», який входить в систему держрезерву України і розташований в Миколаївській області, склав 907 тисяч гривень – це майже втричі більше, ніж за минулий 2016 рік. Про результати діяльності підприємства поділився його генеральний директор Олег Пікарський.

За словами гендиректора ДП «Хлібна база №76», у звітному періоді підприємство зосередилося в основному на збільшенні обсягів надаваних послуг та зменшенні витрат, зокрема на паливо та електроенергію.

«Разом з тим, не менш показовим є й обсяг сплачених податків підприємством, які ми сплатили впродовж року, а це – понад 3 млн грн. Разом з іншими фінансовими показниками, яких нам вдалося досягнути у минулому році, це є гарним результатом не лише для системи держрезерву, а для державного бюджету в цілому», – наголошує Пікарський.

Слід зазначити, що загальним результатом роботи підприємств аграрного напряму системи держрезерву у 2017 році є прибуток у розмірі 12,5 млн грн. Вже кілька років поспіль цей показник демонструє динаміку стабільного зростання на понад 117%.

Новости по теме

| |