Бузька громада Миколаївщини отримала 250 тисяч гривень на всеукраїнському конкурсі ОТГ

12 марта, 2018

Бузька сільська об’єднана територіальна громада Вознесенського району Миколаївської області, яка брала участь у проекті «Громада на мільйон», посіла друге місце у конкурсі бізнес проектів, та отримала від програми USAID DOBRE 250 тисяч гривень на подальший проект розвитку. Головною умовою отримання коштів є те, що всі мешканці ОТГ будуть залучені до вирішення того, як ці кошти мають витрачені на користь всієї громади.

Перемогу на конкурсі отримала Печеніжинська селищна об’єднана територіальна громада з Івано-Франківщини, яка й отримала 1 мільйон гривень, як переможець всього конкурсу.

Таким чином, у фіналі голова Бузької ОТГ Юрій Заволока представив презентував прорахований бізнес-проект з будівництва консервного заводу. Він зазначив, що цей проект підтримують всі місцеві фермери, а також завдяки реалізації його ідеї це дасть і робочі місця, і додаткове наповнення бюджету. Але бюджет цього проекту склав понад 32 мільйонів гривень, що виявилось його слабким місцем. З представленого проекту було не дуже зрозуміло, де Бузька ОТГ візьме ще 31 мільйон.

В свою чергу, голова Печеніжинської ОТГ Ігор Довірак представив бізнес-проект з вирощування малини та швидкого замороження малини. За його словами, бюджет проекту складе 1,7 мільйони гривень, а також у громади вже укладена домовленість із великою європейською компанією з переробки ягід. Це виявилось достатнім аргументом для оторимання головного призу проекта – 1 мільйон гривень.

«Мені було дуже приємно прийняти участь в цьому проекті, побачити всі якісні сторони моєї громади. і цей подарунок ми використаємо для того, щоб покращити життя в нашій громаді», – поділився враженнями від участі в проекті Юрій Заволока.

Новости по теме

| | | | |