Гідропоніка може врятувати південь України від опустелення

12 марта, 2018

Ізраїль є великим експортером свіжих продуктів і світовим лідером в області сільськогосподарських технологій, незважаючи на те, що географія Ізраїлю природним чином не сприяє сільському господарству. Ізраїль є світовим лідером в області сільськогосподарських досліджень і розробок, що призвели до різкого збільшення кількості та якості сільськогосподарських культур країни.

Одним з напрямків, який постійно розвивається у цій країні, є гідропоніка. Рослини, які вирощені за допомогою гідропоніки, вільні від пестицидів, відрізняються високою якістю в усі сезони і мають відносно тривалий термін зберігання. Ізраїльські науковці запропонували вирощувати такі продукти у домашніх умовах. Так, наприклад, у минулому році Hishtil запустив Trio, лінію упаковки, розроблену в партнерстві з Ducart Evergreen Packaging. Кожна упаковка містить три рослини, які дуже легко вирощуються методом гідропоніки. Упаковка є водонепроникною та може використовуватися повторно. Hishtil’s Trio складається з чотирьох різних серій:

  • Тріо-салат: Salanova латук, зелений та червоний латук та міні-цибуля.
  • Тріо-чай: — м’ята, меліса, вербена
  • Тріо- трави — базилік, цибуля, петрушка
  • Tріо приправи — розмарин, орегано, чебрець

Так як рослини ростуть у воді без грунту, це сприяє швидкому зростанню. Листя, яке споживається, зберігає смак, свіжість, а також вітаміни та мінерали. Після того, як рослини виросли, їх можна пересадити в горщики, на підвіконня або в ґрунт. Пакет можна повторно використовувати для молодих рослин. За такого ж методу можливе вирощування квітів.

Ще одним цікавим проектом є проект «Зелень у місті». Це революційна ферма на даху торгівельного центру Дізенгоф в Тель-Авіві, на якій вирощують органічні овочі та зелень. На даху площею 100 квадратних метрів вирощують салат-латук, базилік, цибулю, помідори та огірки.

На відміну від технологій традиційного сільського господарства, вирощування методом гідропоніки дає виробнику можливість контролювати цикли поливів та підгодівлю рослин, а також силу і кислотність живильного розчину, який дається рослинам. До переваг відноситься і збільшення врожайності рослин приблизно у 10 разів на одиницю площі. Ці системи також займають менше місця, виключаючи потребу в пестицидах (бо хвороби рослин та паразити переважно пов’язані з ґрунтом), і вимагають менше прополки. Крім того, вирощування овочів та зелені на даху потребує менше води, оскільки гідропоніки використовують на 70-90 % менше води, ніж при вирощуванні у ґрунті.

В Ізраїлі є приказка: «Дайте людині вудочку та гідропонічну ферму, і ви дасте їй їжу та стійкий дохід на все життя». Тому ізраїльські науковці вважають подальшим кроком вперед – поєднання аквакультури (рибництва) та гідропоніки (вирощування рослин на воді). Ідея полягає у створенні кругової ферми, яка дає людям рибу та рослинну їжу в замкнутому циклі. Культури використовують для свого живлення відходи, що утворюються рибою, а риба використовує кисень, що виробляється сільськогосподарськими культурами. У результаті риба та сільськогосподарські рослини стають важливим джерелом живильних речовин для людей — без відходів, добрив та необхідної кількості води.

На прес-конференції «Результати кліматичної конференції ООН для України», яка відбувалася у Києві 22 листопада 2017 року, Михайло Чиженко, керівник відділу кліматичної політики і звітності Мінекології, заявив, що зміни клімату неминучі. Через зміни клімату південь України перетвориться в напівпустелю. Особливо постраждає сільське господарство. Крім того, вже зараз з’являється багато шкідників та хвороб, про які українці ніколи не чули. Звичайно, гідропоніки та аквапоніка не замінять традиційного сільського господарства як головного джерела їжі. Але, якщо в регіоні низька родючість грунту, лімітована кількість вологи та високі температури повітря у період вегетації рослин, гідропоніка може бути непоганим рішенням.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | | |