Миколаївський морський порт «Ніка-Тера» вперше задіяв роботу усіх семи причалів одночасно

7 марта, 2018

Незважаючи на складні льодові умови, ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» вперше в історії роботи заводу зміг зробити вивантаження і завантаження семи суден на всіх семи причалах порту одночасно. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Протягом трьох діб морський порт «Ніка-Тера» прийняв і обробив сім суховантажів, серед яких судна типу Panamax, Handymax і Handysize. Всі оброблені судна були заведені в порт і пришвартовані біля причалів для подальшого проведення вантажних операцій вже після оголошення льодової кампанії. За номенклатурою була проведена навантаження/вивантаження всіх типів вантажів, з якими працює термінал, включаючи кукурудзу, сою, глину, шпат, тріску і калій.

За словами заступника начальника порту, операційного директора Ігоря Гриднєва, всі служби порту, які були причетні до процесу обробки суден, спрацювали бездоганно. Зокрема, організація і виконання поставлених завдань службою малою часткою механізації та докерами, не дивлячись на жорсткі погодні умови, показали високий рівень професіоналізму і довели можливість ефективної роботи порту в повну потужність.

Для одночасного обслуговування семи суден в порту були задіяні всі технологічні лінії і технічне озброєння підприємства, зокрема всі вантажні машини і крани.

«Вперше в історії роботи «Ніка-Тери» нам вдалося одночасно задіяти всі сім причалів порту для виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Практика показала, що оптимізація роботи всіх структурних підрозділів підприємства дозволяє нам ефективно використовувати всі причали та вантажні потужності порту для оперативного і якісного процесу перевалки вантажів», – прокоментував Ігор Гриднєв.

Новости по теме

| | | | | |