На Миколаївщині майже 3,5 тисячі га сільгоспземель задіяні під вирощування органічної продукції

6 марта, 2018

В Миколаївській області під вирощування органічної продукції задіяно 3 тисячі 451 гектар сільськогосподарськиї земель, в тому числі 2 тисячі 447 га земель з органічним статусом. Про це свідчать дані, опубліковані на інфографіці порталу OrganicInUkraine.

Повідомляється, що в зазначеному регіоні працює всього 13 операторів органічної продукції. Загалом, лідерами на півдні країни з вирощування органіки стали Одеська (102 238 га) та Херсонська (75 866 га) області.

Загалом, по Україні загальна площа сільськогосподарських земель становить 381 173 га, з яких 289 551 га мають органічний статус.

«У 2017 році ВПЕРШЕ Офіс підтримки реформ при Міністерстві аграрної політики та продовольства України зібрав дані оперативного моніторингу про основні показники органічного сільського господарства від органів сертифікації, які сертифікували органічне виробництво і торгівлю органічними продуктами в Україні відповідно до органічного законодавства ЄС. Дані про органічних операторів та сільськогосподарські землі (органічні та перехідного періоду) подані на Органічній карті України», — йдеться у повідомленні OrganicInUkraine.

Новости по теме

| | | | |