ЄС чекає від України ухвалення закону про стратегічну екологічну оцінку

5 марта, 2018

У ЄС очікують від України ухвалення низки важливих документів, які є основою реформ екологічної політики. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак під час зустрічі з Комісаром ЄС з питань довкілля, морських справ та рибальства Кармену Веллою.

«Маємо розуміння з боку європейських колег щодо етапності у впровадженні нового екологічного законодавства. Наприклад, щодо впровадження нового Закону про оцінку впливу на довкілля. У державах ЄС нові процедури оцінки впливу на довкілля також впроваджувались не без труднощів, але з часом бізнес зрозумів переваги цього інструменту», — прокоментував Остап Семерак.

Водночас він зазначив, що у ЄС від України також очікують ухвалення Закону про стратегічну екологічну оцінку та ряду інших важливих документів.

«Наші партнери очікують від нас, щоб ми врешті ухвали Закон про стратегічну екологічну оцінку, нову Стратегію екологічної політики, що також розроблялась спільно з ЄС відповідно до Угоди про асоціацію та нове системне законодавство у сфері управління відходами», — зазначив Остап Семерак.

Новости по теме

| | |