«Союз птахівників України» запевнив, що ціни на харчові яйця в Україні є одними з найнижчих в усьому світі

2 марта, 2018

Ціни на харчові яйця в нашій країні є одними з найнижчих серед всіх країн світу. Про це йдеться в офіційній відповіді асоціації «Союз птахівників України» щодо поширення у соціальних мережах та на Інтернет-ресурсах інформації про реалізацію ПАТ «Миронівський хлібопродукт» харчових яєць за «завищеними цінами», зокрема наводяться порівняння цінових пропозицій в США та Україні.

«Зауважимо, що ПАТ «Миронівський хлібопродукт» немає жодного відношення до ринку яєць в Україні, підприємства групи займають виключно виробництвом м’яса бройлерів», – повідомляється на офіційному сайті відомства.

За їх інформацією, яку можна підтвердити особисто кожному, хто має доступ до мережі Інтернет, цінові тренди на столові яйця в США значно вищі ніж ті, що поширені у відео-ролику в соціальній мережі.

«Переконані в тому, що це акційна ціна на яйця в даному супермаркеті, яка зазвичай триває не більше тижня. Стандартна ціна на яйця в США знаходиться в межах 1,89 – 2,99 дол./за 12 штук», – йдеться у повідомленні.

«Що ж стосується нашої країни, то враховуючи вплив сезонних факторів на формування цін на яйця та наявність виробництва яєць в господарствах населення на рівні 45%, в Україні протягом року відбувається значне коливання цін на цей продукт та може становити до 300%.

Середньорічна ціна на яйця в 2017 році становила 0,57 дол.США/десяток, а в окремі місяці минулого року споживчі ціни знижувались до 0,32 дол.США/ десяток. Навіть на сьогодні, якщо порівнювати аналогічні категорії яєць, ціна в Україні на 35-40% нижча ніж на американському ринку».

Представники асоціації вважають, що наводити порівняння поточних цін в Україні з американськими цінами, а тим більше акційних, не є правильним та коректним. Тим більше, що в США яйця виробляються лише в промисловому секторі та протягом року майже не змінюються і коливаються в досить незначному коридорі.

«Запевняємо, що ціни на харчові яйця в нашій країні є одними з найнижчих серед всіх країн світу, і дуже прикро, що так звані «фахівці», «експерти», «журналісти» роблять непрофесійні та необгрутновані висновки чим поширюють лише негатив та нікчемні звинувачення!», – резюмуються «птахівники».

Новости по теме

| | |