Усі реформи в АПК відбуватимуться через призму розвитку фермерства, — Мартинюк на з’їзді Асоціації фермерів

28 февраля, 2018

Розвинуте фермерство – майбутнє українського сільського господарства. Через парадигму розвитку сімейних ферм Уряд розглядає всі реформи та новації в АПК, починаючи від формування програм держпідтримки та закінчуючи визначенням моделі ринку землі.

Про це йшлося під час 28-й з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України за участі першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства Максима Мартинюка та заступника Міністра з питань розвитку фермерства та кооперації Віктора Шеремети. Захід, у якому беруть участь фермери з усіх регіонів України, проходить сьогодні, 27 лютого у Києві.

«Ухвалена державна стратегія з усіма обов’язковими складовими: відповідною концепцію розвитку фермерських господарств, бюджетною програмою підтримки в сумі 1 млрд грн і профільним заступником міністра. Такий комплексний підхід має забезпечити розвиток сільських територій, створення нових робочих місць та формування сильного підприємця на селі», — зазначив Максим Мартинюк.

Він додав, що на сьогодні Асоціація фермерів та приватних землевласників – є однією з найбільш впливових та дієвих асоціацій і тісна співпраця сприяє напрацюванню ефективних управлінських рішень у сфері АПК.

«Вдячний Уряду, Верховній Раді і Мінагрополітики за співпрацю і почуті пропозиції. Вперше від влади простий фермер отримав системну підтримку, закріплену не просто словами, а значним фінансовим ресурсом і конкретними діями», — сказав Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич.

Новости по теме

|