На реконструкцію меліоративної системи Херсонщини виділили 20 млн грн

27 февраля, 2018

У 2018 році поливні площі Херсонщини планується збільшити ще на 13 тис га. Найбільше у господарствах таких районів: Генічеському – 2,4 тис га, Чаплинському – 2,2 тис га. та Білозерському – 1,6 тис га. З цією метою в обласному бюджеті на 2018 рік на будівництво, реконструкцію інженерної інфраструктури внутрішньогосподарських меліоративних систем передбачено видатки у сумі 20 млн грн.

Так, 23 лютого, на засіданні Всеукраїнської ради аграріїв, що відбулося у Новій Каховці, було обговорено законопроект «Про асоціацію водокористувачів», автором якого є народний депутат України від Херсонщини Сергій Хлань. Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв підтримав дану ініціативу і підкреслив, що розвиток зрошення на Херсонщині є одним із пріоритетних напрямів стратегічного плану Уряду.

У рамках комплексної програми розвитку водного господарства Херсонської області на період до 2020 року в минулому році додатково впроваджено полив майже на 10 тис га. Таким чином загальна площа зрошувальних земель склала 310 тис га.

«Завдяки підтримці обласної ради, народного депутата України Сергія Хланя виділення коштів на зрошення в цьому році має революційне значення», – зазначив Андрій Гордєєв.

Новости по теме

| | | |