В Баштанському районі повернули державі 42 га пасовищ вартістю 1,1 млн грн

27 февраля, 2018

У четвер, 22 лютого рішенням Баштанського районного суду задоволено позов Баштанської місцевої прокуратури щодо повернення державі від недобросовісного користувача пасовищ площею 42 га вартістю 1,1 млн грн, розташованих поза межами міста Баштанка.

Підставою для пред’явлення позову стало те, що фізична особа – підприємець в порушення умов договору оренди замість випасання худоби та сінокосіння використовує надану земельну ділянку для вирощування технічних культур. Така діяльність призводить до погіршення якості та виснаження земельної ділянки та може мати наслідком неможливість її використання як пасовища для визначених законодавством та договором цілей. Пасовища фактично були розорені.

У зв’язку з тим, що відповідні органи не вжили заходи до усунення зазначених порушень, прокуратура пред’явила позов про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки та повернення її державі, який задоволено у повному обсязі.

Відтак, завдяки принциповій позиції прокуратури зазначену земельну ділянку повернуть державі. Сподіваємось, що у подальшому її буде використано виключно для цілей, обумовлених її призначенням.

Новости по теме

| | |